این مطلب ۲۴۵ بار خوانده شده
سپاه ناحیه ماسال

بسته های کمک معیشتی پایگاه حضرت معصومه(س)ماسال

پایگاه حضرت معصومه (س) لیپاء در روز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار بسته های کمک معیشتی بین روستائیان کم درآمد توزیع کرد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، به همین مناسبت روز شنبه ۹ فروردین ۹۹ با خانم حمیده اسماعیلی فرمانده پایگاه مصاحبه ای صورت گرفت.

ابتدا خانم اسماعیلی فرارسیدن ماه شعبان و بخصوص روز میلاد امام حسین و روز پاسدار را تبریک گفتند.

ایشان ادامه دادند با توجه به شیوع ویروس کرونا و برای قطع زنجیره انتقال و در خانه ماندن ، خانواده های هستند که سرپرستان آنها کارگر و روز مزد بوده و با توجه به قرنطینه بودن و نداشتن درآمد برای گذران زندگی دچار مشکل شده اند.

بعد از شناسایی خانواده ها و جمع آوری هدایای نقدی و غیرنقدی از  اهالی و خیرین  بسته های  کمک معیشتی از قبیل برنج،گوشت،قند،چای،شکر،
موادشوینده و سفید کننده ،ماسک ،دستکش و...به قیمت ۸۰۰۰۰۰۰ریال در مرحله اول به تعداد ده خانواده در روز میلاد امام حسین (ع) و سال نو بعنوان عیدی توزیع گردید.

اسماعیلی گفت :بسیج همیشه در شرایط سخت و محروم زدایی همیشه پیش قدم بوده وهست و در این برهه زمانی هم ثابت شد بر عهدی ک بسته اند  ایستاده اند.

و در آخر از همه کسانیکه در این کار خداپسندانه کمک کردند تشکر کردند و گفتند:روزهای آینده هم به همت خیرین و اهالی تعداد بیشتری را تحت پوشش قرار خواهیم داد.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.