سخنرانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه آستارا در رابطه با روز قدس

اهداف رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین چیست به زبان مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه آستارا

بیانات حجت الاسلام والمسلمین سیدرضائی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آستارا بمناسبت روز جهانی قدس
فارسی

با توجه به تاریخ، یهود در زمانهای حضرت موسی (ع) در فلسطین زندگی میکردند اما بخاطر کشتار بی رحمانه مردم چند بار از شهر خودشان توسط خداوند متعال تبعید شدند و بار آخر هفتاد سال پس از میلاد مسیح، خدا آنها را توسط رومیان نابود و نفی بلد کرد.

 قرن ۱۸ تمرکز آنها در انگلیس بود و چون در پستهای کلیدی بودند،تصمیم بر ایجاد کشور مستقلی گرفتند که تسلط بر جهان داشته باشند، اما کجا؟ چون ۱۸۷۸ سال پیش، از فلسطین پراکنده شده بودند باز به آنجا برگشتند، فلسطینی که برای خودش کشور مستقلی بود با این شرایط باز یهود توسط انگلیس و قدرتهای دیگر وارد فلسطین شد.

هدف از آوردن صهیونیزم به منطقه چه بود را باید در بیانات مقام معظم رهبری مشاهده کنیم که می فرمایند؛ آنانی که رژیم صهیونیستی را در این منطقه به وجود آوردند، میخواستند از این طریق یک درگیری طولانی مدت را تحمیل و مانع ثبات و پیشرفت منطقه شوند.

یکی از مهمترین اهداف آنها، سلطه بر رسانه برای جهت دهی به افکار عمومی جهان، در سال ۱۸۶۹ میلادی بود شورون خاخام یهودی در سخنرانی خود در کنگره جهانی صهیونیسم بر الزام سیطره کامل یهود بر رسانه های جمعی آن زمان در جهان تاکید دارد و اعلام کرده که پس از طلا به عنوان ثروت بین المللی، دستگاه های خبررسانی به ویژه مطبوعات، دومین ابزار صهیونیستها برای استیلا بر جهان خواهد بود.

امروز این رژیم با استخدام جاسوسان و رسانه های جمعی دنیا در اختیار خود، سعی در نفوذ در کشورهای اسلامی و احصای کمبودها و ایرادات آنان و پرورش آنها با دروغهای خودشان و رسانه ای کردن آن در کل جهان دارد که مسلمین باید مواظب بوده با نصب العین قرار دادن اسلام و معارف اسلامی و با خدمت رسانی به همدیگر کما فی السابق هیچ کمبودی از خود به دشمن نشان ندهند.

یکی دیگر از اهداف آنان، پیگیری به کرسی نشاندن معامله قرن و الحاق کرانه باختری به سرزمینهای  اشغالی می باشد که باز با بیداری کشورهای اسلامی و مردم آزادیخواه دنیا این آرزو را هم به گور خواهند برد و به زودی خودشان ریشه کن خواهند شد. و هر مسلمان یا کشور اسلامی که به آنها امتیاز دهد یا موجب تقویت آنها شده و باعث افزایش عمر این غده سرطانی در منطقه شود مطمئن باشد، آن دشمن خبیث و فراموش کار بی رحم یک روزی بلایی به سرشان می آورد که اصلا فکرش را هم نمی کردند.

بسیج مساجد و محلات سپاه ناحیه آستارا

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.