شناسه : 38913
دوشنبه, 06/24/1399 - 19:53
نویسنده : gilan7
برگزاری کلاس های قرآنی در پایگاه های بسیج آستارا

کلاس آموزش حفظ قرآن توسط پایگاه هانیه آستارا

آموزش حفظ قرآن کریم توسط پایگاه های بسیج سپاه ناحیه آستارا

به گزارش یاور رسانه سپاه ناحیه آستارا آموزش حفظ و قرائت قرآن کریم به شکلی جدی توسط پایگاه های بسیج این شهرستان در حال برگزاری است.

در همین راستا پایگاه بسیج هانیه حوزه مقاومت بسیج فاطمیه خواهران شهری سپاه ناحیه آستارا با برنامه ریزی های مدون و دقیق و با بهره گیری از اساتید مجرب شهرستانی اقدام به برگزاری جلسلتی با موضوع حفظ قرآن کریم در مسجد امام حسین(ع)شهرک عباس آباد آستارا نموده است.

در این کلاس ها که با حضور بیش از ده نفر و از سنین مختلف نوجوان گرفته تا جوان تشکیل می شود فراگیران بصورت رایگان و با بهره گیری از استادان امر در صدد حفظ و قرائت صحیح هستند.خواهر بسیجی مقدم رجبی در این رابطه به یاور رسانه ناحیه اعلام کرد که این عزیزان با حضور به موقع برابر تقویم اعلام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته در امر حفظ کلام الله پیش می روند و با وجود بیماری کرونا ما توانسته ایم ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کلاس ها پروتکل های بهداشتی را نیز بصورت روزانه مراعات کنیم تا خدای ناکرده اتفاق ناخوشایندی حادث نشود.

وی همچنین برگزاری این طرح را در راستای فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری عناون کردند و افزودند که ان شاءالله بتوانیم حافظان قرآن کریم در سطح کشور و جامعه را به آن میزانی که رهبری عزیز فرموده اند برسانیم.

بسیج مساجد و محلات سپاه ناحیه آستارا

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید