شناسه : 38914
دوشنبه, 06/24/1399 - 19:55
نویسنده : gilan7
برگزاری جلسه تعامل بین حوزه بسیج و پاسگاه مرزبانی لوندویل

نشست تعاملی بین فرماندهان حوزه بسیج و مرزبانی ناجا مستقر در شهر لوندویل

برگزاری نشست تعاملی و تفاهم نامه سپاه و مرزبانی در شهر لوندویل آستارا

به گزارش یاور رسانه حوزه مقاومت بسیج شهید برنجچی لوندویل دیروز یکشنبه 23 شهریور 99 طی هماهنگی های بعمل آمده ما بین فرماندهان حوزه مقاومت بسیج شهید برنجچی شهر لوندویل آستارا و فرماندهی پاسگاه مرزبانی لوندویل نشست و جلسه تعاملی بین این دو رده نظامی و انتظامی در مقر حوزه بسیج لوندویل برگزار شد.

در این جلسه فرمانده حوزه بسیج شهید برنجچی سرگرد پاسدار خلیل خوبکار ضمن قدر دانی از زحمات کادر زحمتکش پاسگاه مرزبانی لوندویل در تأمین امنیت منطقه و اقدامات جدی این رده در برخورد با جرائم و متخلفان خواستار هماهنگی بیشتر و نزدیکتر سپاه،بسیج و مرزبانی در امر اقدامات پیشگیرانه از وقوع جرائم در حوزه استحفاظی لوندویل و حومه را شد.

در ادامه فرمانده پاسگاه مرزبانی لوندویل نیز ضمن تقدیر از زحمات بسیجیان این حوزه بسیج،از سعی و تلاش شبانه روزی بسیجیان و فرمانده حوزه بسیج لوندویل در امر گشت های شبانه عملیاتی و اطلاعاتی تشکر نمود.ایشان نیز ضمن برشمردن آسیب های اجتماعی و برخی ناهنجاری های بوجود آمده در وضعیت زندگی مردم که ناشی از اثرات مخرب موادمخدر و تخلفات و جرائم در این زمینه هستند خواستار ارتباط نزدیک و همکاری های بیشتر در امر پیشگیری از وقوع جرائم شدند.

در پایان نشست دو رده مذکور با تصویب مصوباتی در زمینه اقدامات پیشگیرانه منجر به کاهش تخلف و جرم جلسه را به اتمام رساندند.

بسیج مساجد و محلات سپاه ناحیه آستارا

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید