شناسه : 60167
جمعه, 04/25/1400 - 23:03
نویسنده : gilan12
نماز جمعه شهرستان آستانه اشرفیه

برگزاری نمازجمعه به امامت حجت السلام والمسلمین دکتر طیبی امام جمعه محترم شهرستان آستانه اشرفیه

امام جمعه آستانه‌اشرفیه با انتقاد از کاهش جدی ساعات پخت نان در این شهرستان گفت: مسؤولان بارها در جلسات ستاد تنظیم بازار از حل مشکل توزیع آرد صحبت می‌کنند ولی در دفعات شاهد کمبود توزیع آرد هستیم که این معضل باید برطرف شود.

به گزارش پایگااطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات استان گیلان حجت‌الاسلام والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته این شهر با بیان اینکه شرطی کردن اقتصاد  یک آفت برای کشور در هشت‌سال گذشته بوده است، اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره در فرماشیات خود هزینه مقاومت را کمتر از مذاکره دانسته و توجه به صادرات غیر نفتی را یک اصل مهم در رشد اقتصادی کشور می‌داند.

وی با انتقاد از کاهش رشد اقتصادی کشور در هشت‌سال گذشته گفت: دولت در هشت‌سال گذشته  بارها عامل رشد اقتصادی را به لغو تحریم و فروش نفت منوط کرده و بر این تحلیل غلط خود تاکید داشته است.

طیبی با تاکید بر لزوم توجه به اجرایی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط دولت مردمی آیت‌الله رئیسی افزود: نخست وزیر روسیه مهم‌ترین‌ عامل پیشرفت اقتصادی این کشور در شرایط تحریم را بهره‌مند شدن از برنامه‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری می‌داند ولی دولت در هشت‌سال گذشته علیرغم تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری، هیچ‌ توجه‌ای به این امر نداشته است.

امام جمعه آستانه‌اشرفیه با قدردانی از زحمات شورای نگهبان در جمهوری اسلامی بیان کرد: شورای نگهبان عماد ملت و دین و مذهب اطمینان مومنین و نبض جمهوری اسلامی است که این نشان‌دهنده نقش مهم این شورا در صیانت از آرمان‌های جمهوری اسلامی می‌باشد‌.

طیبی با انتقاد از کاهش جدی ساعات پخت نان در شهرستان آستانه‌اشرفیه تصریح کرد: این کمبود ساعات پخت نان  بسیار نگران کننده و دلایل این مشکل قانع کننده نیست زیرا مسؤولان بارها در جلسات ستاد تنظیم بازار از حل مشکل توزیع آرد صحبت می‌کنند ولی در دفعات شاهد کمبود توزیع آرد هستیم لذا مسؤولان و ستاد تنظیم بازار باید در سریعترین زمان ممکن این معضل را برطرف کنند.

وی از سفر غریب الوقوع مدیرعامل رئیس سازمان تامین اجتماعی به شهرستان آستانه‌اشرفیه خبر داد و افزود: افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان آستانه‌اشرفیه یکی از آرزوهای دیرینه مردم این شهرستان بوده و با تکمیل شدن و آغاز به کار درمانگاه تامین اجتماعی بخش اعظمی از دغدغه بیمه شدگان برطرف می‌شود.

امام جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به در پیش بودن روز عرفه روز بخشش گناهان تصریح کرد: انسان اگر به گناهان خود اعتراف کرده و از پروردگار طلب بخشش کند به سعادت دنیوی و اخروی رسیده و بهترین روز برای انجام اینکار روز عرفه است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید