شناسه : 64578
یکشنبه, 06/07/1400 - 08:05
نویسنده : gilan7
گروه جهادی شهید احمدی روشن آستارا؛

اردوی جهادی گروه شهید احمدی‌روشن در غلام‌محله آستارا آغاز به کار کرد

مسئول قرارگاه شهید مصطفی احمدی روشن شهرستان آستارا گفت: اردوی جهادی گروه شهید مصطفی احمدی‌روشن با شرکت ۳۰ نفر از بسیجیان در غلام‌محله غربی و شرقی شهرستان آستارا آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان گیلان، اردوی جهادی گروه شهید مصطفی احمدی روشن آستارا با شرکت 30 نفر از بسیجیان در غلام محله آستارا برای مدت 10 روز آغاز به کار کرد.

مسئول قرارگاه شهید مصطفی احمدی روشن شهرستان آستارا کرد: اردوی جهادی گروه شهید احمدی‌ روشن با محوریت مطالبه‌گری مشکلات منطقه و برنامه‌های آموزشی، فرهنگی، بهداشتی، عمرانی و ... در غلام‌محله غربی و شرقی شهرستان آستارا اجرا می‌شود.

مسئول قرارگاه شهید مصطفی احمدی روشن شهرستان آستارا با بیان‌ اینکه این اردوی جهادی از 5 شهریور آغاز شده و تا ۱۵ شهریور ادامه دارد، افزود: در این اردو ۲۰ برادر و ۱۰ خواهر بسیجی مشارکت دارند.

وی تصریح‌ کرد: خودسازی درونی، سازندگی و محرومیت زدایی، غنی سازی اوقات فراغت، آشنایی با محدودیت ها و کمبودهای مناطق محروم، تقویت و ترویج فرهنگ جهادی و خدمت رایگان به مناطق محروم از مهم ترین اهداف اردوهای جهادی است.

مسئول قرارگاه شهید مصطفی احمدی روشن شهرستان آستارا با اشاره به اینکه در قالب این اردوی جهادی برگزاری کلاس‌های مشاغل خانگی با همکاری مرکز فنی و حرفه‌ای تدارک دیده شده است که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مسجد حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) اجرا خواهد شد، گفت: ترمیم و بازسازی دیوار یکی از منازل افراد نیازمند منطقه نیز در برنامه‌ گروه جهادی است.

مسئول قرارگاه شهید مصطفی احمدی‌ روشن شهرستان آستارا از اجرای طرح ویزیت رایگان ساکنین منطقه در این اردوی جهادی خبر داد و افزود: در این اردو تست فشار قند، خون و تب‌ سنجی اهالی نیز پیش‌بینی شده که توسط جمعیت‌ هلال‌ احمراجرا می‌شود.

وی با بیان‌ اینکه در قالب این اردو همچنین به دانش آموزان نیازمند منطقه، 60 عدد کوله مهربانی که شامل لوازم التحریر است، اهدا می شود، تصریح‌کرد: برگزاری مسابقات علمی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی با اهدای جوایز نفیس نیز از دیگر برنامه‌های این اردوی جهادی است.

مسئول قرارگاه شهید مصطفی احمدی روشن شهرستان آستارا گفت: در این اردوی جهادی همچنین ۱۰۰ بسته غذایی هر کدام به ارزش ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بین نیازمندان منطقه توزیع خواهد شد.

مسئول قرارگاه شهید مصطفی احمدی‌ روشن شهرستان آستارا با بیان‌ اینکه این گروه جهادی در سال جاری ۲ اردوی جهادی در روستای سیرالیوه و شهرستان شفت برگزار کرده و این سومین اردوی جهادی در سال جاری است، خاطرنشان‌ کرد: اردوی گروه جهادی شهید احمدی‌ روشن در غلام‌ محله غربی و شرقی با همکاری سپاه ناحیه آستارا، حوزه بسیج شهید نژند نقیب‌ زاده شهری، پایگاه بسیج برادران شهدای جهاد مسجد حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) و راضیه(س) خواهران اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید