شناسه : 66904
یکشنبه, 06/28/1400 - 00:02
نویسنده : gilan3

گروه جهادی مدافعان حریم زینبی املش به کمک دانش آموزان نیازمند آمد

مرحله دوم پویش همکلاسی مهربان به همت گروه جهادی مدافعان حریم زینبی انجام شد.

به گزارش یاوررسانه بسیج مساجد ومحلات سپاه ناحیه املش، مرحله دوم پویش همکلاسی مهربان به همت گروه جهادی مدافعان حریم زینبی انجام شد. 

به همت گروه جهادی مدافعان حریم زینبی سپاه ناحیه املش ۶۰ بسته لوازم التحریر در قالب «پویش همکلاسی مهربان» برای اهداء به دانش آموزان نیازمند آماده توزیع نمود.

آزموده مسئول گروه جهادی مدافعان حریم زینبی در این باره توضیح داد: «پویش همکلاسی مهربان» از سری خدمات مومنانه به همت گروه جهادی مدافعان حریم زینبی با هدف دستگیری از دانش آموزان نیازمند است که مرحله اول آن روز چهارشنبه ۲۴ شهریور به تعدادی از دانش آموزان اهداء گردید.

او بیان کرد: کمک به افراد نیازمند و کم توان در شرایط کرونایی و اوضاع بد اقتصادی مردم ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با کمک به افراد نیازمند در این روزهای سخت ، اتحاد و همدلی خود را نشان خواهیم داد.

آزموده درادامه اظهار داشت: در مرحله دوم این پویش ۶۰ بسته لوازم التحریرآماده شده است كه به دانش آموزان نیازمند شناسایی شده اهدا خواهد گردید. وی اشاره کرد: جریان جهادی با الگوگیری از دوران هشت سال جنگ تحمیلی و مکتب شهید سلیمانی نقش و شکل خاصی گرفته است و ان شاالله به سمت جبهه سازی پیش می رود.

انتهای پیام/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید