شناسه : 67191
سه شنبه, 06/30/1400 - 11:35
نویسنده : gilan18
در مراسم انتصاب فرمانده پایگاه نرجس خاتون مطرح شد؛

شناخت ابعاد بسیج به عنوان یک واقعیت اجتماعی حائز اهمیت است

فرمانده پایگاه نرجس خاتون تصریح کرد: بسیج به عنوان یک واقعیت اجتماعی در تغییر و تحولات اجتماعی‌، سیاسی‌، فرهنگی نقش موثری ایفا کرد‌؛ بنابراین شناخت ابعاد بسیج مردمی به ویژه از نظرگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره‌) که پایه گذار بسیج مستضعفین در ایران بودند بسیار حائز اهمیت است‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان گیلان؛ روز شنبه مورخه ۱۴۰۰/۶/۲۷ جلسه پایگاه مقاومت بسیج خواهران نرجس خاتون با امام جماعت و اعضای هیئت امنا، شورا و دهیار محله برزگرو تالش برگزار شد .

این جلسه به منظور افتتاح پایگاه نرجس خاتون و تحویل حکم فرماندهی ترتیب داده شد .

فرمانده پایگاه نرجس خاتون تصریح کرد: بسیج به عنوان یک واقعیت اجتماعی در تغییر و تحولات اجتماعی‌، سیاسی‌، فرهنگی نقش موثری ایفا کرد‌؛ بنابراین شناخت ابعاد بسیج مردمی به ویژه از نظرگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره‌) که پایه گذار بسیج مستضعفین در ایران بودند بسیار حائز اهمیت است‌ .

او ادامه داد: بسیج زاییده انقلاب اسلامی است و در عین حال به عنوان نیروی حافظ انقلاب نقش ایفا می‌کند‌ و لذا یک رابطه متقابل بین انقلاب‌، تداوم انقلاب و بسیج وجود دارد که از یکدیگر تاثیر و تأثر می‌‌‌پذیرند‌ .

فرمانده پایگاه نرجس خاتون گفت: از همین رو در این مراسم قبل از اهدای حکم فرماندهی نکاتی راجب نقش بسیج و وظایف فرمانده پایگاه بیان شد و همچنین مطالبی در خصوص اخلاق و رفتار فرمانده پایگاه با اهالی روستا و نحوه ارتباط گیری موثر با جوانان و نوجوانان روستا ارائه گردید،

انتهای پیام/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید