شناسه : 70940
شنبه, 08/01/1400 - 00:05
نویسنده : gilan2
کلاس روخوانی و روانخوانی قرآن در صومعه سرا

برگزاری کلاس روخوانی و روانخوانی قرآن توسط پایگاه شهید رجایی نفوت صومعه سرا

کلاس آموزش تجوید، صوت و لحن قرآن کریم و چند صفحه از کتاب نهج البلاغه با حضور پرشور بسیجیان پایگاه شهید رجایی نفوت صومعه سرا برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان گیلان ؛ کلاس آموزش تجوید، صوت و لحن   قرآن کریم و چند صفحه از کتاب  نهج البلاغه با حضور پرشور بسیجیان پایگاه شهید رجایی نفوت صومعه سرا برگزار گردید.

در این نشست ضمن یادآوری اهمیت والای کتاب مقدس قرآن در زندگی مسلمانان ، بکارگیری و جامه عمل پوشاندن به دستورات الهی و دینی در زندگی ، یادآور امر خطیر درست خوانی و تدبیر در آیات الهی شدند.

در ادامه تاکید شد که امروزه جنگ ، جنگ نرم است و دشمن در تلاش برای نفوذ به ذهن و فرهنگ نوجوان و جوان ایرانی و مومن است ؛ باید به این موضوع توجه ویژه داشت و این جوانان ایرانی هستند که باید با ایمانشان به خداوند متعال این جنگ را پیروز شوند و لازمه پیروزی توکل به خداوند و داشتن دانش دینی است.

در پایان عنوان شد که قرآن کریم در تمام مراحل زندگی راه گشای انسان است و انسان را به بالاترین درجات کمال و رستگاری هدایت می کند. لذا هدف از برگزاری این کلاس ها آشنایی با قرآن، ترغیب و تشویق مردم به خواندن صحیح قرآن کریم، ترویج فرهنگ، معارف و تعالیم حیات بخش قرآنی و احکام شرعی در میان مردم است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید