شناسه : 70942
شنبه, 08/01/1400 - 00:07
نویسنده : gilan2
کلاس روخوانی و روانخوانی قرآن در صومعه سرا

برگزاری کلاس روخوانی و روانخوانی قرآن توسط پایگاه شهید رجایی نفوت صومعه سرا

کلاس آموزش تجوید، صوت و لحن قرآن کریم و چند صفحه از کتاب نهج البلاغه با حضور پرشور بسیجیان پایگاه شهید رجایی نفوت برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان گیلان ؛ کلاس آموزش تجوید ، صوت و لحن قرآن کریم و چند صفحه از کتاب  نهج البلاغه با حضور پرشور بسیجیان پایگاه شهید رجایی نفوت برگزار گردید.

در این نشست ضمن یادآوری اهمیت والای کتاب مقدس قرآن در زندگی مسلمانان ، بکارگیری و جامه عمل پوشاندن به دستورات الهی و دینی در زندگی ، یادآور امر خطیر درست خوانی و تدبیر در آیات الهی شدند.

در ادامه تاکید شد که امروزه جنگ ، جنگ نرم است و دشمن در تلاش برای نفوذ به ذهن و فرهنگ نوجوان و جوان ایرانی و مومن است ؛ باید به این موضوع توجه ویژه داشت و این جوانان ایرانی هستند که باید با ایمانشان به خداوند متعال این جنگ را پیروز شوند و لازمه پیروزی توکل به خداوند و داشتن دانش دینی است.

در پایان عنوان شد که قرآن کریم در تمام مراحل زندگی راه گشای انسان است و انسان را به بالاترین درجات کمال و رستگاری هدایت می کند. لذا هدف از برگزاری این کلاس ها آشنایی با قرآن، ترغیب و تشویق مردم به خواندن صحیح قرآن کریم، ترویج فرهنگ، معارف و تعالیم حیات بخش قرآنی و احکام شرعی در میان مردم است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید