شناسه : 74183
یکشنبه, 08/30/1400 - 22:48
نویسنده : gilan7
هفته بسیج ‌؛

نشست خبری هفته بسیج سپاه ناحیه آستارا

نشست خبری هفته بسیج سپاه ناحیه آستارا با سخنرانی جناب سرهنگ بهزاد قنبری فرماندهی سپاه ناحیه آستارا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان گیلان ؛ ظهر امروز سرهنگ بهزاد قنبری در نشست خبری هفته بسیج در سپاه ناحیه آستارا اظهارکرد: چهل و دومین سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین با شعار محوری« بسیج پاره تن مردم» در آستارا اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا با بیان‌اینکه برنامه های امسال هفته بسیج از ۲۹ آبان در این شهرستان آغاز و تا ۵ آذر ادامه خواهد داشت افزود: به مناسبت این ایام گفتمان مقام معظم رهبری در تمام برنامه ها لحاظ شده و برای عمق بخشی داخلی از شعار محوری سال یعنی تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها برنامه ریزی شده است.

وی با بیان برنامه های ویژه این هفته گفت: محافل انس با قرآن کریم در سطح پایگاه ها و حوزه های مقاومت محلات، نشستهای بصیرتی، تجلیل از کارمندان بسیجی و انقلابی، دیدار از خانواده معزز شهدا و ایثارگران، یادواره های شهدا، نواختن زنگ ایثار و بسیج، خاطره گویی رزمندگان در مدارس، پیاده روی خانوادگی در سطح شهرستان و برنامه های متنوع دیگر را خواهیم داشت.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا با اشاره به فعالیت گروه های جهادی در این هفته خاطر نشان کرد: افتتاح یک واحد مسکن محرومین، مشاوره های سلامت، اردوهای یک، دو و سه روزه جهادی، ویزیت رایگان با همت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان، افتتاح تعاونی فرش بافان، افتتاح حسینیه اهل بیت(ع) در منطقه عنبران آستارا، میز خدمت و مشاوره های قضایی از دیگر اقدامات جهادگران در این هفته خواهد بود.

وی تصریح‌کرد: در پنجمین روز از هفته بسیج اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان را در بحث امنیتی خواهیم داشت که با پخش سخنرانی حضرت آقا مقام معظم رهبری شروع خواهد شد.

انتهای خبر/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید