شناسه : 9406
چهارشنبه, 10/01/1395 - 19:04
نویسنده : gilan
حجت‌الاسلام هادی حبیبی:

فتنه 88 حاصل سال‌ها برنامه‌ریزی دشمنان بود

امام جمعه رضوانشهر گفت: دشمنان برای فتنه 88 سال‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، حجت‌الاسلام هادی حبیبی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت حماسه 9 دی اظهار کرد: آتش فتنه دامن فتنه‌گران و یا ساکتین فتنه را می‌گیرد.

وی فتنه سال 88 را بسیار پیچیده و عمیق و برنامه‌ریزی دشمنان در سال‌های گذشته دانست و افزود: دشمنان از سال‌های گذشته توطئه علیه انقلاب اسلامی را برنامه‌ریزی کرده بودند و در سال 88 آن را به اجرا گذاشتند.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به اینکه دشمنان ایران به دنبال این هستند که به نظام اسلامی ضربه بزنند افزود: دشمنان از فتنه‌گری و آسیب رساندن به نظام اسلامی هرگز دست برنمی‌دارند. 

وی بیان کرد: سران فتنه‌گر اصلی در خارج از کشور هستند و داخل کشور افرادی که سران فتنه شناخته می‌شوند بازیگر فتنه‌گران اصلی بودند که تمام سوابق و خدمات خود را از بین بردند. 

حبیبی با اشاره به اینکه در فتنه سال 88 تمام عوامل مانند آمریکا و صهیونیسم و گروه‌های وهابیون به‌کار گرفته شده بودند، گفت: آنچه که مردم را نجات داد ولایت بود و مقام معظم رهبری با سخنرانی خود آرامش را در کشور حاکم کردند. 

وی با بیان اینکه مردم گیلان در8 دی و مردم سراسر کشور در 9 دی ماه سال 88 با روحیه جهادی و انقلابی وارد عمل شدند، تصریح کرد: در8 و 9 دی مردم کشور ما و گیلان به صورت خود جوش و روحیه انقلابی و جهادی ورود کرد و حماسه 8 و 9 را خلق کردند.

حبیبی با تصریح بر اینکه روحیه جهادی و انقلابی می‌تواند مشکلات اقتصادی را در کشور برطرف کند، یادآور شد: در داخل کشور ظرفیت حل مشکلات اقتصادی کشور ما به زیبایی وجود دارد و باید از توان داخلی استفاده شود./

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید